3 najúčinnejšie doplnky na zníženie telesnej hmotnosti pre ženy

3 najúčinnejšie doplnky na zníženie telesnej hmotnosti pre ženy

 


Na dosiahnutie nadpriemerných a rýchlych výsledkov je veľmi dôležitou voľbou užívanie vhodných a úćinných doplnkov výživy. samozrajme rozmanita strava je zakladom, Využite maximálne úsilie vo výžive a cvičení optimalizáciou doplnkov, ktoré sú navrhnuté pre optimálnu stratu hmotnosti. a ktoré pomáhajú účinne spaľovať tuk./resp brániť mu v jeho ukladaní/

Pre najúčinnješie chudnutie počas cvičení ženám doporučujeme naše nasledovné rady produkty THE Nutrition. /nižšie/

 

 

                                                       

 

 

 Regenerácia

Pravidelné cvičenie a obmedzený príjem kalórií zhoršujú regeneráciu. Slabá regenerácia znamená aj pomalší a horší pokrok. V procese úbytku hmotnosti je regenerácia veľmi dôležitá, ak chceme dosiahnuť trvalý pokrok. Nanešťastie množstvo tréningu a obmedzený príjem potravy zhoršuje regeneráciu. Preto je dobré oboznámiť sa s kľúčovými aminokyselinami, ktoré podporujú regeneráciu.Sú nimi  aminokyseliny  s  označeím z Anglického jazyka-BCAA. BCAA aminokyseliny sa skladajú z troch kľúčových aminokyselín, ktoré  sú zodpovedné za prevenciu proti rozkladu svalovej hmoty, syntézy a regenerácie proteínov. Produkt THE X3M  BCAA obsahuje aminokyseliny vo vyníkajúcej a veľmi úćinnej kombinácii.. Prečo? Preto lebo produkt THE X3M BCAA má ideálny pomer 8: 1: 1 v prospech väčšiny anabolických aminokyselín L-leucínu, ktoré sú nevyhnutné pre regeneráciu a syntézu bielkovín. Taktiež THE  X3M BCAA má pozitívny vplyv na oxidáciu tuku počas samotnej aktivity, a preto je tento produkt zaradený medzi top 3 produkty na zníženie hmotnosti.

 

                                                                

Návod na použitie:

Odporúča sa, aby ženy zmiešali 1-2odmerky prášku THE X3M BCAA s 300 ml vody a vychutnávali si nápoj počas telesnej aktivity.

 

 

Spalovače tukov/napríklad  náš THe Fat burning/

Sú u žien-športovkýň velmi obľúbené,pretože dovoľujú im dosahovať svoje ciele.Peknú pevnú postavu,vyrisovanú.Je to snom každej ženy obvzlášť u športovkýň.

 

                                                           

 

 

Prírodné stimulanty, ako je kofeín, guarana a zelený čaj, sú dobre známe prírodné tukové rozpúšťadlá. L-karnitín zohráva kľúčovú úlohu pri prenose zásob tuku ako zdroja energie. Z týchto dôvodov je produkt THE X3M Shredxx,  naším najpopulárnejším a najpredávanejším produktom na spaľovanie tukov, navrhnutý firmou THE NUTRITION. Tiež podporuje metabolizmus a znižuje túžbu po sladkosti.

 

 

                                                          

 

Návod na použitie:

Odporúčame ženám používať produkt THE X3M ShredXX nasledovne:

1-2 kapsuly 3x denne  s 2 dcl vody pred 20 minút  tréningom. V deň, keď necvičíte pred 15 minút jedlom.3xdenne 1 kaspulu

 

 

 Po 6 týždňoch kontinuálneho užívania je dobré urobiť 2-3 týždne odpočinku, potom sa cyklus môže zopakovať.

 

       

 

 Prísun Proteínov

Prísun bielkovín je dôležitý, ak chcete efektívne strácať tuk.  Naše tempo života nám tiež zabraňuje konzumovať kvalitné jedlo. Z tohto dôvodu je rozumné zahrnúť do pestrej a vyváženej starvy aj bielkovinové doplnky stravy, ako napríklad THE  X3M Diet Meal alebo chutný pudingTHE CASEIN PUDDING./rozmiešajte jednu odmerku s 150-250ml vody a máte za 3 minuty výživný puding hotový./ Obidva produkty sú jedlom,teda nahrádzajú napriklad v deň cvičenia klasicku dávku jedla.Nie sú to doplnky vyživy.Sú chutné ale velmi zdravé a neukladá sa po ich konzumácii prebytočný tuk.Naopak svojim zložením

napomáhajú optimálnemu chodu mnohých telesných proscesov a aj zasýtia.

 

                          

 

Takáto náhrada jedla vám pomôže zlepšiť vaše menu. Ich výhodou je predovšetkým to, že sú vhodné na aj iné ako klasické použitie, pretože ich môžete vziať na cesti . Príprava je rýchla a jednoduchá. Budete si môcť dovoliť kvalitné jedlo za menej ako 5 minút. Už neexistuje dôvod na výhovorky že nemáme čas  a možnosť jesť.

Návod na použitie produktu THE X3M Diet Meal:

Zmiešajte 2x denne dve odmerky prašku v 300ml vody alebo džúsu.

V prípade že by ste si radi objednali tieto produkty objednajte si ich v našom internetovom obchode www.the-nutrition. sk.

 

 

Späť