3 najúčinnejšie doplnky na zníženie telesnej hmotnosti pre mužov

3 najúčinnejšie doplnky na zníženie telesnej hmotnosti pre mužov

Na dosiahnutie nadpriemerných a rýchlych výsledkov je veľmi dôležitou voľbou aj správne užívanie  doplnkov výživy. Nezabúdame na vyváženú a pestrú stravu ktora je základom.Takýmto stravovaním budete mať možnosť vytvoriť  dostatočne veľkú svalovú hmotu. Ale bez toho aby ste priberali teda vytvárali zbytočný tuk v tele.Na to služia naše spalovače tukov.

Nižšie  uvádzame odporúčania s ktorými  sa Vám v krátkom čase podarí Vaše telo vyrísovať.

 

 Regenerácia
Pravidelné cvičenie a obmedzený príjem kalórií zhoršujú regeneráciu. Slabá regenerácia znamená aj pomalší a horší pokrok v budovaní svalovej hmoty.

Bez regenerácie nedôjde k žiadnemu pokroku, takže vo fáze, kedy chcete vyrisovať telo, je najdôležitejšie zabezpečiť telu dostatočnú regeneráciu.. Každý človek chce vyrisované a svalnaté telo, ale okrem tréningu a výživy, je potrebné užívať aj mikro a makroživiny  ktoré sú určené pred a po tréningu.

Ak chcete udržať čo najviac svalov počas fázy chudnutia , doporučujeme užívat THE  X3M BCAA ako nápoj počas tréningu. BCAA aminokyseliny sú nevyhnutné pre regeneráciu, pretože zabraňujú rozkladu svalovej hmoty a urýchľujú oxidáciu tuku počas samotnej aktivity. To pomôže chrániť svaly počas vašej aktivity a urýchliť rozklad telesného tuku.

 

                                       

 

Návod na použitie:

Mužom odporúčame zmiešať 1-2 odmerky THE X3M BCAA  prášku s 300 ml vody a vychutnať si nápoj po  cvičení.

 

Prvé jedlo po tréningu je najdôležitejšie pre zabezpečenie regenerácie, udržanie svalovej hmoty a spaľovanie tuku. Z tohto dôvodu je prvou voľbou THE Amino Whey, ktorý obsahuje čistú srvátkovú bielkovinu s rýchlym vstrebávaním, a je vhodným prvým jedlom po cvičení. THE Amino Whey sa postará o výživu svalov po tréningu a  regeneráciu, čím  zabranite katabolizmu a Vy si  udržíte objem  svalovovej hmoty.

 

                                                    

 

Návod na použitie :

Zmiešajte 2 odmerky prášku THE Amino Whey s 3-4 dcl vody a pripravte prípravok okamžite po cvičení.

 

Spalovaće tukov /napriklad náš  THE  Fat burning/
Tkzv spalovače tukov sú obľúbené pretože pomáhajú v regenerácii ako aj udržiavaniu optimálnej hmotnosti.

Obvzášť je to dôležité pred súťažnou vyrisovaciu fázou.The Fat Burner bude Vás dobrý  strážca  Vašej hmotnosti.

Prírodné stimulanty, ako je kofeín, guarana a zelený čaj, sú dobre známe prírodné tukové rozpúšťadlá. L-karnitín zohráva kľúčovú úlohu pri prenose zásob tuku ako zdroja energie. Z týchto dôvodov odporúčame aj produkt THE X3M Shredxx, ktorý je naším najpopulárnejším a najpredávanejším produktom na spaľovanie tukov, navrhnutý firmou THE NUTRITION. Tiež podporuje metabolizmus a znižuje túžbu po sladkosti.

 

                                                                  

Návod na použitie:

Odporúčame mužom používať produkt THE X3M ShredXX nasledovne:

2 kapsule 3x denne s 500ml  vody pred tréningom alebo pred jedlom.

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 Hormóny
Hormóny v našom tele regulujú individuálne prirodzené funkcie tela. Jedným z kľúčových hormónov, ktorý pomáha pri strate telesného tuku, je  rastový hormón (GH).

Rastový hormón (GH) sa vylučuje v dostatočnom množstve len vtedy, ak je spánok dostatočne hlboký. To je tiež dôvod, prečo po noci hlbokého spánku sa cítime odpočinutý. Koľko GH telo produkuje v noci, priamo súvisí s kvalitou spánku.

Na kvalitu spánku a následne optimálnej hladiny sekrécie rastového hormónu môže mať veľmi dobrý vplyv užívanie vitamínov a minerálovn a niektorých prírodných extraktov. Optimálna kombinácia týchto zložiek obsahuje produkt náš produkt THE X3M GH Boost.

 

 

                      

 

Vaše telo bude optimálne vylučovať rastový hormón -to znamená Vaše svaly budu rást.

Návod na použitie:

Užijte 2 kapsuly s 2 dcl vody tesne pred treningom.

 

V prípade výživy a odpočinku vám môžeme pomôcť správnou voľbou doplnkov stravy, ktoré nájdete v našom internetovom obchode www.the-nutrition.sk

 

 

Späť